tr
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
logo.min_

WEITZER PARKETT – JAKOŚĆ MADE IN AUSTRIA

INNOWACYJNY PARKIET SPOD RĘKI MISTRZA, WYKONANY W AUSTRII

Made_in_Austria_1200px_Breite-1024x686

We are from Austria – nasze drzewo genealogiczne ma mocne korzenie: Od ponad 180 lat nasza rodzina jest związana z elementem natury – drewnem. Nasza miejscowość, Weiz, leży pośrodku zielonej Styrii, najobfitszego w lasy kraju związkowego Austrii. Dzięki temu, że zasoby naszych lasów stale rosną, my możemy się wciąż rozwijać. Dr Nicola Weitzer i mgr Alexandra Decker-Weitzer należą już do siódmego pokolenia rodziny Weitzner na szczycie rodzinnej firmy. Z rozwagą przejmują dorobek życia rodziców i dziadków. W ten sposób rośnie zaufanie.

 

„MADE IN AUSTRIA” TO WYJĄTKOWA CECHA NASZYCH PRODUKTÓW

Wszystkie etapy procesu, począwszy od pociętych kawałków drewna aż po gotowy parkiet, przeprowadzane są przez nas w Austrii. Odpowiedzialność społeczna to nieodłączna część polityki naszej firmy. Dlatego dbamy o to, aby również w przyszłości zapewnić naszym pracownikom miejsce pracy w Austrii. Nasze przedsiębiorstwo daje stanowiska ponad 600 pracownikom. Proces w całości przebiega w Austrii – w siedzibie firmy znajdującej się w styryjskim mieście Weiz i od 2003 r. również w mieście Güssing, leżącym w kraju związkowym Burgenland. Firma Weitzer Parkett używa drewna niemal wyłącznie ze zrównoważonego, europejskiego leśnictwa i całkowicie rezygnuje z drewna tropikalnego.

DZIĘKI NASZEMU DOŚWIADCZENIU PRZEJMUJEMY ROLĘ LIDERA

Od 1831 doskonalimy sztukę obróbki drewna. Dlatego dziś możemy zaoferować dopracowane pod względem trwałości produkty, które zachwycają swoją jakością na całym świecie. Kierujemy się przy tym łańcuchem wartości i od początku aż do końca dbamy o naszą odpowiedzialność ekologiczną.

W naszym „Świecie parkietów” w Weiz możesz przekonać się o różnorodności naszej oferty dzięki 1500 m² drewnianych podłóg i doskonale pasującym stopniom. Nasi wykwalifikowani doradcy są do Twojej dyspozycji i przybliżą naszą ofertę inteligentnych rozwiązań dla parkietów i stopni.

 

Cena od 209 zł/m2

Slider_vier-Funktionen1-1024x249

PODŁOGI O NIEPOWTARZALNEJ JAKOŚCI: PARKIET NIEWYMAGAJĄCY PIELĘGNACJI, PARKIET DLA ZDROWIA, CICHY PARKIET, IDESIGN PARKETT®

Dzięki nowościom na skalę światową, takim jak pierwszy parkiet niewymagający pielęgnacji, cichy parkiet oraz parkiet dla zdrowia, kładziemy u Twych stóp możliwości, o których do tej pory nawet się nie śniło. Dajemy dowód na to, że parkiet może być nie tylko piękny i doskonały pod względem jakości, ale również łatwy w pielęgnacji, korzystny dla zdrowia i wyjątkowo cichy:

Weitzer-Parkett-Pflegefrei-Parkett

PARKIET NIEWYMAGAJĄCY PIELĘGNACJI

 • Oszczędność czasu i pieniędzy: bez czasochłonnej pielęgnacji i związanych z nią dodatkowych kosztów
 • Dzięki rewolucyjnej technologii parkiet ten wymaga jedynie delikatnego czyszczenia
 • Długotrwałe piękno parkietu bez konieczności pielęgnacji

PARKIET DLA ZDROWIA

 • Dba o dobre samopoczucie i wprowadza zdrowy klimat we wnętrza
 • Zapewnia zdrowe otoczenie dzięki czterem cechom: antyalergiczny, antybakteryjny, antystatyczny, oddychający
 • Zdrowa powierzchnia pokryta jest wyłącznie naturalnymi olejami roślinnymi i woskami
Weitzer-Parkett-Gesund-Parkett
Weitzer-Parkett-Fluester-Parkett

CICHY PARKIET

 • Cisza panująca w całym domu dzięki jedynej w swoim rodzaju technologii „Silent Intelligence™”
 • Wbudowana izolacja dźwiękowa tłumiąca kroki i chroniąca stawy
 • Odporność na uszkodzenia powstające podczas codziennego użytkowania

RENOWACJA Z FIRMĄ WEITZER PARKETT

 • Szybka, cicha renowacja bez pyłu!
 • Twój nowy parkiet zostanie położony na stary. Pomiędzy znajduje się wyjątkowa mata WP Looseglue, którą kładzie się łatwo i szybko. Bez konieczności usuwania starej podłogi!
 • Zapewnia idealną akustykę pomieszczenia. Rezultatem jest pełny, kompaktowy dźwięk Twoich kroków.
Weitzer-Parkett-einfach-renovieren

Cena od 209 zł/m2

Zamów wycenę