tr

Nasze usługi

Firma OPIELA-PARKIETY.PL prowadzi usługi parkieciarskie w województwie mazowieckim, podkarpackim oraz w zależności od potrzeb naszych klientów – na terenie całej Polski. Posiadamy własne salony sprzedaży, gdzie oferujemy zakup i montaż artykułów do wykończenia wnętrz, czyli: wszelkiego rodzaju podłogi drewniane, LVT, panele podłogowe, listwy, schody, balustrady, tarasy drewniane i kompozytowe, drzwi, blaty kuchenne, parapety, środki do pielęgnacji, chemię oraz artykuły parkieciarskie. Gwarantujemy także kompleksową renowację podłóg, schodów bądź tarasów. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo oraz pomiary wilgotności i wytrzymałości posadzek betonowych przed zamontowaniem naszych podłóg.

Profesjonalne usługi parkieciarskie – renowacja i montaż, Warszawa

Jako firma OPIELA-PARKIETY.PL z Warszawy działamy prężnie w branży usług parkieciarskich. Jeżeli więc szukasz wymarzonej, drewnianej podłogi do swojego wnętrza, to trafiłeś idealnie. Oprócz sprzedaży oferujemy klientom z Warszawy również montaż oraz układanie parkietów. Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem drewna – podejmujemy się kompleksowej renowacji parkietów – podłóg drewnianych i olejowanych. Od wielu lat działamy z pasją oraz niesłabnącym zaangażowaniem, zapewniając naszym klientom nie tylko estetyczne, ale i trwałe rozwiązania. Specjalizujemy się także w budowaniu tarasów drewnianych, stanowiących dopełnienie każdego domu jednorodzinnego jako miejsce wypoczynku oraz centrum letnich spotkań towarzyskich.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie parkieciarstwa na terenie Warszawy i postaw na ponadczasowe piękno drewna! Jeśli interesują Cię nasze usługi obejmujące sprzedaż, renowację oraz pielęgnację drewnianych podłóg wraz z montażem, to zapraszamy do kontaktu. Działamy w Warszawie i okolicach.

MÓWIĄ
O NAS

Poznaj naszych klientów 

Aktualności

taras-bruggan-300x210

Nasza ostatnia realizacja tarasu marki Bruggan

https://woodplast.com/pl/galereya/?slug=terrasy Innowacyjne technologie pozwalają obecnie na zbudowanie idealnego tarasu. Zachwyci Cię on nie tylko wizualnie, ale również ograniczy do minimum kłopoty z utrzymaniem. Taras kompozytowy

Read More »

Opiela Parkiety

OPIELA PARKIETY TO GWARANCJA JAKOŚCI,
PONAD 20 LAT
DOŚWIADCZENIA ORAZ
ZAUFANIE WIELU KLIENTÓW.

DYPLOM-MISTRZOWSKI-600x937-1-qj436a16hd138wrkbm394ze66qmqpl88u9w7wylbo8

Opiela Parkiety

Korzyści

8% VAT na produkty

Za wszystkie produkty kupione z usługą montażu płacisz 8% VAT.

8% VAT na produkty

Jeśli interesuje Cię zakup i montaż w najlepszych cenach napisz do nas, aby otrzymać dedykowaną ofertę!
Napisz do nas

Najlepsze środki do pielęgnacji.

Pełny asortyment, z oferty chemii niemieckiego Dr. Schutz.

Szybka wycena.

Koszt pomiaru na inwestycji to jedynie 100 zł. Po akceptacji wyceny, kwota jest odliczona od wartości zamówienia.

Szybka wycena

Koszt pomiaru na inwestycji to jedynie 100 zł. Po akceptacji wyceny, kwota jest odliczona od wartości zamówienia.
Napisz do nas

Nasze salony sprzedaży

34