tr
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PODŁOGI, drzwi, SCHODY, tarasy – WYKOŃCZENIA DREWNIANE W LESKU

Salon sprzedaży, montaż i renowacje oraz inne usługi – Bieszczady

Z myślą o klientach z województwa podkarpackiego otworzyliśmy salon sprzedaży w Lesku. Oferujemy w nim szeroki wybór podłóg i parkietów drewnianych, drzwi, desek na taras, paneli laminowanych i winylowych, listew przypodłogowych oraz środków do pielęgnacji różnych powierzchni. Ponadto proponujemy montaż zamówionych u nas materiałów. Co więcej, do naszych usług zaliczają się też renowacje, np. cyklinowanie podłóg – nie musisz wymieniać wieloletniego parkietu, bo dzięki naszej pracy obecny odzyska swój dawny blask. Zachęcamy do skorzystania z oferty. Leski oddział realizuje głównie zlecenia dla mieszkańców Leska, Sanoka, Brzozowa, Ustrzyk czy też innych miejscowości znajdujących się w okolicach Bieszczad. Jesteśmy jednak otwarci na wszystkich zainteresowanych naszymi usługami klientów z dowolnej lokalizacji.

Podłogi z drewna, drzwi, schody, tarasy – oddział w Lesku

Zarówno dostępne materiały, jak i wykonywane przez naszych fachowców usługi cechuje wysoka jakość. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamontowane przez nas podłogi czy drzwi posłużą przez lata. Przekonaj się, że całość wykonywanych usług przebiegnie sprawnie i będą wykonane rzetelnie.

Oferujemy podłogi, parkiety oraz tarasy drewniane z różnych gatunków drzew, a także tarasy kompozytowe panele winylowe czy laminowane. Dzięki tak bogatemu wyborowi każdy znajdzie tu wymarzoną podłogę do domu, mieszkania, biura bądź na taras czy balkon. Ponadto u nas dopasujesz idealne do danego wnętrza drzwi, schody drewniane, balustrady na schody i wiele więcej. Oprócz tego – w przypadku schodów wewnętrznych – proponujemy nie tylko wspomniane drewniane, ale także szklane balustrady. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Montaż oferowanych przez nas materiałów czy usługi renowacyjne – np. cyklinowanie parkietów – wykonujemy w Lesku, Sanoku, Brzozowie, Ustrzykach oraz innych zakątkach Bieszczad i okolic. Zapraszamy!