tr

Szukamy pracownika – Doradca klienta/Handlowiec – sprzedaż podłóg i schodów!

Kopia-Instagram-Opiela-parkiety-1-1024x1024

Opiela Parkiety.pl  jest polską firmą rodzinną, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi parkieciarskie na terenie województwa mazowieckiego oraz województw ościennych. Posiadamy dwa własne salony sprzedaży, gdzie oferujemy sprzedaż i kompleksowe usługi montażu artykułów drewnianych do wykończenia wnętrz, czyli: wszelkiego rodzaju podłogi drewniane, podłogi LVT, panele podłogowe, listwy, schody, balustrady, tarasy drewniane i kompozytowe, drzwi, blaty kuchenne, parapety, środki do pielęgnacji, chemię i artykuły parkieciarskie, a także renowacje podłóg, schodów i tarasów.

 

Potrzebujemy wsparcia pozytywnego człowieka z pasją do sprzedaży. Wskazane umiejętności budowania relacji z klientem (praca w systemie CRM), żyłkę handlowca (dodatkowa motywacja prowizyjna), zapał do pracy. Proponujemy pracę stacjonarną w naszym Salonie w Otwocku, polegającą na wycenie naszych ofert i ich etapowej obsłudze od sprzedaży do zakończenia inwestycji u klienta. Doświadczenie z pracy w branży wykończeniowej, będzie dodatkowym atutem.

 

Jeżeli czujesz, że chciałabyś/chciałbyś spróbować u nas swoich sił, jeżeli zaciekawiła Cię nasza propozycja i chcesz dowiedzieć się szczegółów, wyślij do nas swoje CV.

 

Z przyjemnością poświęcimy swój czas, aby rozpatrzyć Twoją kandydaturę.

 

https://www.olx.pl/oferta/praca/doradca-klienta-handlowiec-sprzedaz-podlog-i-schodow-CID4-IDQ8PMW.html?bs=olx_pro_listing

34