tr

Cyklinowanie podłóg drewnianych i lakierowanie parkietu – Warszawa

cyklinowanie-podlogi

Cyklinowanie to szlifowanie parkietu maszyną szlifującą – cykliniarką. Ma na celu zdarcie wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna. Po wstępnym szlifowaniu grubymi gradacjami papierów ściernych wykańcza się powierzchnię, by osiągnąć wymaganą gładkość.

Cyklinowanie i lakierowanie parkietu drewnianego – Warszawa

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia, profesjonalny sprzęt oraz ogrom pasji – tym właśnie wyróżnia się firma OPIELA-PARKIETY.PL. Na terenie Warszawy świadczymy usługi z zakresu cyklinowania i lakierowania parkietów. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług oraz precyzję przy jednocześnie konkurencyjnych cenach. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała zdobyciem miana specjalistów nawet od najbardziej wymagających podłóg. Do każdego klienta podchodzimy z należytym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.

Nowe życie drewnianej podłogi – cyklinowanie Warszawa

Zarówno cyklinowanie, jak i lakierowanie parkietu przeprowadzamy w domach prywatnych oraz obiektach publicznych na terenie Warszawy. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który oczywiście dowozimy na miejsce na życzenie klienta, nie narażając go na żadne dodatkowe koszty. Proces cyklinowania podłóg w Warszawie wykonujemy, używając maszyn bezpyłowych oraz sprawdzonych środków chemicznych. Zapewniamy tym samym najwyższy komfort naszym klientom. Zapraszamy do skontaktowania się z nami – gwarantujemy fachowe doradztwo i usługę spełniającą nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania.

34